Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Tarnowskie Góry w Warszawie

Drukuj stronę
Drukuj

Tarnowskie Góry w Warszawie? W dodatku na Krakowskim Przedmieściu? Tak! Plansza pokazująca najważniejsze zabytki Miasta Gwarków wraz z ciekawostkami historycznymi i niektórymi imprezami (czyli to, czego u nas najwięcej i co jest najciekawsze) czeka na turystów odwiedzających stolicę w ramach wystawy Polska Naj do końca czerwca na Skwerze Adama Mickiewicza czyli w jednym z najważniejszych miejsc w Warszawie

Ludzie przechodzą chodnikiem obok wystawy z grafikami z miast. W tle kościół wniebowzięcia najświętszej Marii panny na krakowskim przedmieściu w Warszawie.

25. edycja wystawy z cyklu „Polska NAJ – Historyczna Polska Dzisiaj” prezentuje obiekty i miejsca wyjątkowe na mapie kraju, a w tym: Muzeum Złota w Złotoryi, Galerię Etnograficzną w Narewce, Skansen w Olsztynku, Elektrownie Powiśle, Szczecin, Białystok, Ełk, Kalisz, Świnoujście, Puławy, Żyrardów, Gminę Sochaczew i Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Oprócz nich znalazły się tam Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu oraz Zabytkowa Kopalnia Guido , Zabytkowa Kopalnia Srebra – obiekt światowego dziedzictwa Unesco i Sztolnia Czarnego Pstrąga – obiekt światowego dziedzictwa Unesco wraz z zabytkami i najważniejszymi atrakcjami naszego miasta. Po centrum Warszawy zostanie ona eksponowana w innych miejscach kraju – kiedy chcielibyście widzieć ją u nas?

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.