Konkurs profilaktyka 2021 rostrzygnięty – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Konkurs profilaktyka 2021 rostrzygnięty

Drukuj stronę
Drukuj

26 tysięcy złotych miejskiej dotacji na zadanie pt. “Profilaktyka i rozwiązywanie problemów związanych z używaniem substancji psychoaktywnych, uzależnieniami behawioralnymi i innymi zachowaniami ryzykownymi” trafi do Stowarzyszenia Klub Abstynentów „Jutrzenka”.

Konkurs - Przeciwdziałanie uzależnieniom 2021 - infografika

Konkurs ofert na realizację zadania z zakresu zdrowia publicznego określonego w Narodowym Programie Zdrowia na lata 2016-2020 w ramach Celu Operacyjnego Nr 2: Profilaktyka i rozwiązywanie problemów związanych z używaniem
substancji psychoaktywnych, uzależnieniami behawioralnymi i innymi zachowaniami ryzykownymi – organizacja miejsc wsparcia i działań samopomocowych po raz kolejny wygrało stowarzyszenie “Jutrzenka”.

W ramach zadania – jak co roku – prowadzony będzie przez cały rok w ramach klubu punkt informacyjny, realizowane będą wyjazdy terapeutyczne, oraz inne formy pomocy takie jak porady psychologa i grupy wsparcia.

Więcej o konkursie: tu

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.