Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Gaudeamus Igitur tarnogórskich studentów po raz 12!

Drukuj stronę
Drukuj

Są najliczniejszą i najprężniej rozwijającą się organizacją pozarządową w mieście. Energii i zapału do nauki oraz poświęcania się coraz to nowym pasjom mógłby pozazdrościć im nie jeden nastolatek. Wspólnie poszerzają wiedzę, wspólnie świetnie się bawią. Wspólnie osiągają sukcesy – jak ten ostatni na Juwenaliach w Warszawie, gdzie dzięki swoim niebywałym zdolnościom artystycznym zgarnęli wszystkie główne nagrody. Tarnogórski Uniwersytet Trzeciego Wieku uroczystym Gaudeamus Igitur zainaugurował dziś 12 rok akademicki! W studenckich ławach tej uczelni zasiada aż 525 studentów!

– Czy mądrość jest mierzalna? Churchil mówił, że mądry uczy się stale, głupi wcale. Jeżeli ktoś się uczy wtedy rośnie poziom wiedzy i umiejętności, a te dwa czynniki wpływają na poziom  inteligencji. Życzę Wam dobrej nauki – mówił podczas inauguracji burmistrz Arkadiusz Czech.  

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.