Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Materiały do pobrania

Drukuj stronę
Drukuj

Poniżej udostępniamy pliki graficzne do wykorzystania przez podmioty realizujące zadania dofinansowane ze środków Gminy Tarnowskie Góry.

Przypominamy o obowiązku zamieszczania informacji o dofinansowaniu na materiałach promocyjnych oraz elementach trwałych, powstałych dzięki dotacji. Zachęcamy do skorzystania z podanych wzorów. Zastosowana grafika nie powinna być przycinana, nie powinny być zmieniane jej proporcje, z kolei wielkość grafiki powinna być dostosowana do całości projektu tak, aby herb i podpis były czytelne.

Zadanie dofinansowane ze środków Gminy Tarnowskie Góry
Po lewej stronie Herb dwudzielny. Po lewej stronie herbu pół czarnego orła. Z prawej strony herbu u góry złote orle skrzydło, na dole skrzyżowany ze sobą młotek i pyrlik. Na prawo od herbu napis Urząd Miejski w Tarnowskich Górach. Urząd Miejski

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Kultury, Turystyki i Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach – e-mail: info@tarnowskiegory.pl

Galeria

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.