Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

BIP Informacje dla niepełnosprawnych Ważne adresy

Menu główne

Materiały do pobrania

Drukuj stronę
Drukuj

Poniżej udostępniamy pliki graficzne do wykorzystania przez podmioty realizujące zadania dofinansowane ze środków Gminy Tarnowskie Góry.

Przypominamy o obowiązku zamieszczania informacji o dofinansowaniu na materiałach promocyjnych oraz elementach trwałych, powstałych dzięki dotacji. Zachęcamy do skorzystania z podanych wzorów. Zastosowana grafika nie powinna być przycinana, nie powinny być zmieniane jej proporcje, z kolei wielkość grafiki powinna być dostosowana do całości projektu tak, aby herb i podpis były czytelne.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Kultury, Turystyki i Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach – e-mail: info@tarnowskiegory.p

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Archiwalna wersja strony WWW

Miło jest nam Państwa powitać na całkowicie nowej stronie
Urzędu Miasta Tarnowskie Góry.

Dla tych, którzy przyzwyczaili się do starej strony i będą potrzebować trochę czasu na zaznajomienie się z nową kierujemy jeszcze przez kilka tygodni na starą wersję strony – archiwum.tarnowskiegory.pl