Za nami Sowice, teraz czas na Rybną – spotkania w dzielnicach trwają – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Za nami Sowice, teraz czas na Rybną – spotkania w dzielnicach trwają

Drukuj stronę
Drukuj

Przyszłość i przebieg trasy S11, uciążliwości związane z sąsiadującym z dzielnicą składowiskiem złomu, nierówna nawierzchnia przy ul. Zawiśloka, konieczność uporządkowania przedłużenia ulicy Towarowej w kierunku Pola oraz budowa chodnika przy Grzybowej to tylko niektóre z problemów zgłoszonych na wczorajszym spotkaniu władz miasta w mieszkańcami Sowic.

– W temacie wysypiska adresatem jest Wojewódzki Inspektorat Ochrony środowiska, za projektowanie północnej obwodnicy Tarnowskich Gór odpowiada Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad – w pozostałych zagadnieniach albo już coś robimy, albo postaramy się zaradzić – powiedział mieszkańcom Arkadiusz Czech, burmistrz Tarnowskich Gór wskazując, że w tamacie Grzybowej i ewentualności budowy przy nim chodnika lub ścieżki rowerowej szczegóły znane będą jeszcze w tym roku. – Właśnie pracujemy nad koncepcją budowy w całym mieście sieci dróg rowerowych, konsultacje w tej sprawie odbędą się wkrótce – zapowiedział Piotr Skrabaczewski, zastępca burmisrza ds. gospodarczych.

Kolejne spotkanie zaplanowano na środę 11 kwietnia w Rybnej. Terminarz do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.