Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Żywe Srebro Festiwal: Designerska szafa

Drukuj stronę
Drukuj
Start wydarzenia: 15.00
Darmowe
//12.09//INNY ŚLĄSK//WARSZTATY//15:00//
Żywe Srebro tym razem ogłasza coś dla tych z Was, którym pomysły z zakresu designu ubrań wylewają się przez uszy! 🤔
Przekonani jesteśmy, że każdy z Was w swojej garderobie ma przynajmniej jedną koszulkę, która światła nie widziała od czasów dinozaurów, czyli długo! Warsztaty prowadzone przez Holalaluna to idealny moment właśnie dla tych zapomnianych ubrań, które cicho skrzeczą do Was spomiędzy wieszaków w szafie. Jeśli nie jest Wam obcy ruch less waste, jeśli nie czujecie się w porządku w świecie wielkich zakupów, a w środku macie mnóstwo energii i pomysłów na przerobienie starych ubrań – koniecznie wpadajcie. Dowiecie się jak tchnąć nowe życie w rzeczy martwe! ❤️ Przynieście ze sobą stare ubrania. Te poplamione, podziurawione i poszarzałe! Z plamy zrobicie słoneczko, z jednej dziury chmurkę lub jeszcze więcej małych dziurek, a poszarzałym nadacie inny, nowy kolor!

Przypominamy, że miejsca na wydarzenia są limitowane, w tym przypadku maksymalna ilość to 10 osób. Obowiązuje zasada “kto pierwszy, ten lepszy”, ale żeby mieć pewne miejsce na warsztatach, odezwijcie się na fp Pralnia lub ig@pralnia.tg, a oni Wam miejsce zarezerwują! Przed wejściem należy wypełnić deklarację członkowską oraz zdezynfekować dłonie. Wydarzenie odbywa się na świeżym powietrzu. ❤️

Widzimy się?
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.