Kino Olbrzym plenerowo – film „W deszczowy dzień w Nowym Jorku” – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Kino Olbrzym plenerowo – film „W deszczowy dzień w Nowym Jorku”

Drukuj stronę
Drukuj
Start wydarzenia: 20.30
Daniel Craig, Jamie Lee Curtis, Chris Evans, Toni Collette, , Ana de Armas, Timothée Chalamet, Elle Fanning, Selena Gomez, Jude Law – to tylko kilka nazwisk hollywoodzkiej śmietanki aktorskiej, która pojawi się na dwóch plenerowych seansach filmowych 21 i 22 maja przy Tarnogórskim Centrum Kultury.
Aby umilić Wam oczekiwanie na powrót do regularnej działalności Miejskiego Kina Olbrzym i DKF „Olbrzym” od 29 maja, w międzyczasie zapraszamy na relaksujący komediowy weekend pod gwiazdami z gwiazdami srebrnego ekranu.
22 maja (sobota), godz. 20:30
„W DESZCZOWY DZIEŃ W NOWYM JORKU”, czyli komedia przedstawiająca perypetie dwojga młodych ludzi, którzy przeżywają serię przygód w deszczowym Nowym Jorku.
Wstęp wolny!
Ilość miejsc ograniczona. TCK zapewnia leżaki na każdy pokaz.
Serdecznie zapraszamy!
Gatsby uwielbia klimat Nowego Jorku i chce pokazać ukochanej Ashleigh rodzinne miasto. Niespodziewanie ich ścieżki rozchodzą się i każde z osobna przeżywa własne przygody, pełne humoru i zwrotów akcji. Reżyser filmowy (Liev Schreiber) zaprasza dziewczynę na pokaz roboczej wersji jego najnowszego dzieła. Będąca początkującą dziennikarką Ashleigh zostaje wciągnięta przez wydarzenia, dzięki którym poznaje scenarzystę (Jude Law) oraz gwiazdę kina – Francisco Vegę (Diego Luna). Pozostawiony samemu sobie Gatsby przypadkowo spotyka i spędza cały dzień w towarzystwie Chan (Selena Gomez) – młodej i błyskotliwej siostry swojej ex dziewczyny. Rozmarzony i skąpany w deszczu dzień w Nowym Jorku sprawi, że Ashleigh pozna siebie na nowo, a jej chłopak przekona się, że żyje się tylko raz – ale to wystarczy, jeżeli znajdzie się właściwą osobę.
Reżyseria: Woody Allen, komedia, 15+, lektor, USA (2019)
Czas trwania: 92 minuty
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.