Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Boiska na Gwarku: na miejscu jest już trawa

Drukuj stronę
Drukuj

Przy stadionie TS Gwarek Tarnowskie Góry na jednym z budowanych dwóch boisk treningowych układana jest już sztuczna murawa. 

Pod sztuczną murawą przy stadionie na ul. Wojska Polskiego kładzione są jeszcze amortyzujące podkłady. Ten etap powinien zakończyć się na początku przyszłego tygodnia. Potem, po ułożeniu między nimi linii, rolki z trawą będą jeszcze przyklejane.

Na drugim, naturalnym boisku trawa jest już zasiana. Wokół montowane są jeszcze m.in. piłkochwyty, budowany parking, droga dojazdowa oraz wybieg dla psów. Koniec prac – wg planu – jeszcze w listopadzie. Wartą ponad 15 mln zł inwestycję miasto zrealizuje dzięki 7,5 mln zł dotacji z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Resztę pieniędzy dokłada gmina. Dzięki dodatkowym dwóm boiskom prowadzone obecnie na Orlikach i innych boiskach zajęcia Akademii Piłkarskiej Gwarka będą mogły odbywać się już w jednym miejscu.

Galeria

Boiska na Gwarku – ostatnia prosta

 

 

Boiska treningowe na Gwarku – zaczynamy budowę!

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.