Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Postępy w budowie kompleksu sportowego TS Gwarek Tarnowskie Góry

Drukuj stronę
Drukuj

 Na miejskiej inwestycji gotowa jest już prawie cała podbudowa obu boisk, pod którymi są także położone sieci elektryczne, drenaże i instalacja nawadniająca. Na obu placach wkrótce pojawią się górne warstwy – na jednej położona zostanie (boisko górne) sztuczna nawierzchnia, na drugiej zasiana trawa. Koniec prac zaplanowano na listopad.

Ujęcie z dronu: W centralnej części podbudowa pod boisko. W tle zabudowania, zieleń i ponad nimi w oddali wieża ciśnień.
Budowa kompleksu dwóch boisk treningowych z zapleczem, drogą, parkingiem i oświetleniem przy stadionie TS Gwarek Tarnowskie Góry postępuje.
W ramach zadania przy ul. Wojska Polskiego pojawią się także ogrodzenia, piłkochwyty, oświetlene i trybuny na ok. 300 miejsc oraz parking. Dodatkowo przy boiskach znajdzie się jeszcze wybieg dla psów.
Wartą ponad 15 mln zł inwestycję miasto zrealizuje dzięki 7,5 mln zł dotacji z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Resztę pieniędzy dokłada gmina.

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Sprawdź program