Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Miejski Program Rewitalizacji – aktualizacja

Drukuj stronę
Drukuj

Gmina Tarnowskie Góry od 14 do 18 lipca 2022 przeprowadza nabór wniosków o aktualizację lub ujęcie w dokumencie projektów planowanych do realizacji w ramach Miejskiego Programu Rewitalizacji dla Gminy Tarnowskie Góry na lata 2016-2022.

Infografika: W tle panorama Rynku z lotu ptaka. Z lewej strony Ratusz, z prawej parasole na płycie Rynku. W prawym górnym rogu herb miasta i logo I love Tarnowskie Góry na żółtym tle. W prawym dolnym rogu: na białym tle tekst Miejski Program Rewitalizacji-Aktualizacja.

Miejski Program Rewitalizacji jest podstawowym dokumentem uchwalonym przez gminę umożliwiającym prowadzenie kompleksowych działań rewitalizacyjnych na wyznaczonym obszarze przy współudziale społeczności. Miejski Program Rewitalizacji jest diagnozą obszaru rewitalizacji, która wskazuje na występujące negatywne zjawiska społeczne, gospodarcze i przestrzenno-funkcjonalne. Dokument określa, na podstawie wyników diagnozy, cele rewitalizacji oraz kierunki działań, za pośrednictwem których wskazany obszar ma zostać wyprowadzony ze stanu kryzysu. Miejski Program Rewitalizacyjny zawiera również listę projektów, które mogą być realizowane na obszarze rewitalizacyjnym.

W załączeniu zarządzenie Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry w sprawie rozpoczęcia procesu aktualizacji Miejskiego Programu Rewitalizacji dla Gminy Tarnowskie Góry na lata 2016-2022 w zakresie projektów rewitalizacyjnych wraz z kartą projektu rewitalizacyjnego.

Wypełnione karty projektów rewitalizacyjnych można dostarczyć w okresie trwania naboru osobiście do Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach przy ul. Sienkiewicza 2 do Biura Strategii, Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych, pokój 77 lub przesłać drogą elektroniczną na adres: fundusze@um.tgory.pl.

 

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Sprawdź program