Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Radzionkowska będzie dla rowerów

Drukuj stronę
Drukuj

150 metrów trasa rowerowo-pieszej do granicy z Radzionkowem powstanie w tym roku przy ul. Radzionkowskiej w Bobrownikach Śląskich-Piekarach Rudnych. Uchwałę ws. dofinansowania dla powiatu tarnogórskiego inwestycji, która będzie uzupełnieniem budowanej właśnie na terenie Radzionkowa trasy, podjęła wczoraj tarnogórska Rada Miejska.

Infografika: biały symbol roweru namalowany na asfalcie. W prawym górnym rogu herb Tarnowskich Gór. Na dole belka z tekstem: Trasy Rowerowe.
Koszt dofinansowania to 250 tys. zł, całość prac ma kosztować pół miliona złotych. Odcinek łączący ścieżkę w istniejącym chodnikiem i dalej aż do skrzyżowania z ul. Wolskiego już się projektuje, koniec prac zaplanowano do końca tego roku.
Trasa z Radzionkowa będzie łączyć się z zaprojektowanym w ramach rozpoczętej już budowy sieci tras i centrum przesiadkowego  ciągiem rowerowym biegnącym ulicami Sikorskiego i Śmiałego.
 

Miasteczko ruchu rowerowego już wkrótce!

Trasy Rowerowe – wszystkie umowy podpisane!

 

Chodnik i ścieżka pieszo-rowerowa do Kopalni Srebra: projekt już jest, teraz czas na realizację

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.