Sukces UTW na konkursie fotograficznym – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Sukces UTW na konkursie fotograficznym

Drukuj stronę
Drukuj

Studenci Tarnogórskie Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku odnieśli kolejne sukcesy – tym razem w Konkursie Fotograficznym!

Sukces UTW w konkursie fotograficznym. Praca konkursowa

Była to już czwarta edycja Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez UTW przy Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Tematem były „Cztery Pory Roku”, oceniane w czterech kategoriach: wiosna, lato, jesień, zima. Na konkurs nadesłano 459 zdjęć, wzięło w nim udział 67 uczestników z 31 Uniwersytetów Trzeciego Wieku z województwa śląskiego i łódzkiego. Prace oceniało jury pod kierownictwem Pawła Duszy – dyrektora Muzeum Schoena w Sosnowcu. Jurorzy brali pod uwagę walory artystyczne, a także jakość i oryginalność zdjęć.

W tym roku po raz pierwszy przyznano Grand Prix & Nagrodę JM Rektora Akademii WSB i tę nagrodę otrzymała Aleksandra Moch z tarnogórskiego UTW za zdjęcia ” Nowy turnus już w drodze” przedstawiające pustą plażę w Kołobrzegu oraz “Współzawodnictwo” – fotografię pokazującą konkurs palm w Niedzielę Palmową w Lipnicy Murowanej.

II miejsce w kategorii “Zima” otrzymał Jerzy Ścierski za zdjęcie “Pierwszy śnieg”, a wyróżnienie w kategorii “Zima” przyznano Helenie Domańskiej za zdjęcie “Zimowe odbicie” zrobione w świerklanieckim parku.
Serdecznie gratulujemy! 💛🖤💛🖤

#utwtg #uniwersytettrzeciegowieku #konkursfotograficzny #tg #tarnowskiegóry #ilovetg #efekttg

Sukces UTW w konkursie fotograficznym. Praca konkursowa
Sukces UTW w konkursie fotograficznym. Praca konkursowa
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.