Żywe Srebro Festiwal – masa wydarzeń! Covidowe Gwarki 2020! – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Żywe Srebro Festiwal – masa wydarzeń! Covidowe Gwarki 2020!

Drukuj stronę
Drukuj

Wystawy w galeriach i sklepowych witrynach, koncerty, warsztaty, wspólne fotografowanie, oprowadzanie po cmentarzu żydowskim, ekologiczne targi, fotoplastykon, archiwalne filmy z dawnych Gwarków, spontaniczny NIEPOHUT i spotkanie z dawnymi Słowianami. Tegoroczne święto miasta z uwagi na covid obchodziliśmy inaczej, jednakże w tej inności była świeżość i pasja młodych animatorów kultury. Organizatorami byli: Urząd Miejski w Tarnowskich Górach, Tarnogórskie Centrum Kultury, Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej a nade wszystko kolektyw stowarzyszeń i grup pozarządowych z terenu miasta. Zapraszamy!

Więcej także tutaj: https://tarnowskiegory.pl/2020/09/gwarki-2020-i-zywe-srebro-festiwal/

Partnerzy wydarzenia: dokumentprojektu.pl, Pralnia, Gliwicka 66, Góry Kultury, Slow. Kreatywna Kofeina, Galeria Sztuki Inny Śląsk, Stara Stajnia u Wojtachy, Silesian Brass Quartet, Na krańcu Królestwa, am Ende des Reiches oraz właściciele lokali na ulicy Krakowskiej i Piłsudskiego!

Galeria

Gwarki. Historia jednego pochodu

Żywe Srebro Festiwal - film

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.