Maseczki dla przychodni Śródmieście – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Maseczki dla przychodni Śródmieście

Drukuj stronę
Drukuj

Przedstawiciele Urzędu Miejskiego wręczyli się dziś przychodni Usługi Medyczne “Śródmieście” 500 maseczek przekazanych magistratowi przez Centrum Elektroniki.

 Maseczki (w sumie trzy tysiące) tarnogórskiej firmy wcześniej trafiły już do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Przychodnia Bi-Med oraz Stacji Opieki Caritas – Domowego Hospicjum w Tarnowskich Górach.
 
Przypomnijmy, że Wydział Zarządzania Kryzysowego tarnogórskiego magistratu kupił wcześniej 10 tysięcy maseczek. Połowę z nich rozdysponowano poptrzez Zarządy Rad Dzielnic dla mieszkańców, druga połowa trafiła do przedszkoli, żłobków i parafii. Kolejnych 2 tysiące zamówiono w Tarnogórskich Zakładach Odzieżowych, u lokalnych wytwórców takich jak Hafcik – haft maszynowy, Amistyl, Femme i Rękodzielne Tarnogórzanki. Maseczki te były rozdawane m.in. tarnogórzanom zgłaszającym się po worki na śmieci.
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.