Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

MKS Park Wodny promuje zdrowy tryb życia

Drukuj stronę
Drukuj

#Sportowakwarantanna rośnie każdego dnia – coraz więcej osób trenuje w domach zachęcając do ćwiczenia innych! Do akcji zorganizowanej przez MKS Park Wodny Tarnowskie Góry codziennie przystępuje masa młodych i starszych sportowców!

Projekt promujący aktywność fizyczną w domu w czasie kwarantanny jest prosty: wyślij zdjęcie swojego dziecka lub siebie w koszulce klubowej (albo w swoim stroju) podczas treningu w domu. Każdy może pokazać dowolne ćwiczenie lub element gimnastyczny.
Na zdjęciu może mieć białą kartkę w formacie A4 na której napisze własny przekaz dotyczący aktywnego spędzania czasu w domu.
 
Zdjęcia należy przesłać na adres: klubplywacki@gmail.com lub w wiadomości prywatnej do klubu. Z przesłanych fotografii tworzona jest codziennie galeria zdjęć oraz film, które zachęci kolejne osoby do aktywności fizycznej w domu w okresie kwarantanny! Zdjęcia lub filmy można też wrzucać na swoje profile z hasztagiem #Sportowakwarantanna
Przebieg akcji można śledzić na facebookowym profilu klubu.
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.