Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Zakochaj się w kinie – zakochaj się w Tarnowskich Górach!

Drukuj stronę
Drukuj

Jak co roku, Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry zaprasza na Walentynki w Miejskim Kinie Olbrzym. 14 lutego w promocyjnej cenie będzie można zobaczyć dwa filmy. Oba są – oczywiście – o miłości.

Dzięki corocznej akcji walentynkowy wieczór warto spędzić na romantycznym filmie, szczególnie, że w Miejskim Kinie Olbrzym bilety w tym dniu będą w wyjątkowe, bo obiżonej o opołowę –  cenie.

Godz. 17.00 – „Poznajmy się jeszcze raz”
Film „Poznajmy się jeszcze raz” opowiada o zagubionym w świecie nowych technologii, wzdychającym do telefonów stacjonarnych, papierowych książek i wąsów rysowniku komiksów Victorze, który nieoczekiwanie dostaje propozycję nietypowej podróży w czasie. Mężczyzna przyjmuje ją tym chętniej, że jego małżeństwo się sypie, a żona Marianne w niczym nie przypomina cudownej dziewczyny, w której kiedyś się zadurzył. Wybiera więc lata 70., by znów móc wejść do baru „Belle Epoque”, bezkarnie zapalić papierosa przy stoliku i z drżącym (po raz pierwszy od tak dawna!) sercem czekać, aż w drzwiach pojawi się rudowłosa, seksowna, niezależna Marianne. Odtworzona na jego życzenie epoka wydaje się Victorowi o wiele prawdziwsza niż współczesność, w której wszystko – od międzyludzkich relacji przez pracę, po sztukę – staje się wirtualne.

godz. 19:30 – „Kręcisz mnie”
Jocelyn jest odnoszącym sukcesy biznesmenem i niepoprawnym podrywaczem. Kiedy na pogrzebie matki poznaje śliczną Julie, postanawia ją uwieść, udając niepełnosprawnego! Kobieta daje się nabrać, a sprawy idą w pożądanym przez Jocelyna kierunku. Przynajmniej do momentu, gdy Julie przedstawia mu swoją starszą siostrę, „podobnie jak on” poruszającą się na wózku inwalidzkim. Jocelyn, który z miejsca zakochuje się w Florence, jest zmuszony kontynuować swoją zwariowaną maskaradę.

 

Bilety w cenie 4/8 zł będą dostępne w kasach Tarnogórskiego Centrum Kultury od 4 lutego. Ma miejskim profilu facebook ogłosimy wkrótce konkursy, w których wygrać będzie można podwójne wejściówki na oba seanse.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.