Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Zamiatanie: Centrum – oś. Gruzełki, Strzybnica i Repty Śląskie

Drukuj stronę
Drukuj

Informujemy mieszkańców, że w dniach od 5 do 8 czerwca 2019 r. planowane jest mechaniczne zamiatanie ulic gminnych w w/w dzielnicach. Prosimy mieszkańców parkujących samochody na niżej wymienionych ulicach o zmianę miejsc postojowych w okresie planowanych prac, aby w sposób szybki i sprawny można pozamiatać ulice.  

Zamiatanie ulic w dzielnicach: Centrum – oś. Gruzełki, Strzybnica i Repty Śl. wg następującego harmonogramu:

1. dzielnica Centrum – oś. Gruzełki w nocy z 5/6 czerwca 2019r. 

Ulice:  Opatowicka, Szafirowa, Poranna, Radosna, Zachodnia, Wenecka, Roździeńskiego, Szkolna, Szpaków, Sawina, Ruciana, Strzelców Bytomskich, Krótka, Odrzańska, Młodzieżowa, Gruzełki, Beskidzka. 

2. dzielnica Strzybnica w nocy z 6/7 czerwca 2019r.  

Ulice: Armii Krajowej, Dębowa, Grabowa, Hagera, Husarska, Karłowicza, Kombatantów, K.Paryskiej, Kossaka, Kościelna, Kraszewskiego, Kuncewiczowej, Pionierska, Proletariacka, Prusa, Pułaskiego, Rowickiego, Solskiego, Strawińskiego, Strzybnicka, Ściegiennego, Zawiszy.

3. dzielnica Repty Śl. w nocy z 7/8 czerwca 2019r. 

Ulice: Czajek, Sikorek, Długa, Jaworowa, Myśliwska, Niemcewicza, Ks. Renka, Staszica, Skowronków, Waliski.

Uwaga !!!

W przypadku niesprzyjającej pogody np. opadów deszczu oraz nieprzewidzianych okoliczności zamiatanie będzie przesunięte na kolejny dzień roboczy.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.