O rozwoju biznesu za unijne pieniądze – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

O rozwoju biznesu za unijne pieniądze

Drukuj stronę
Drukuj

O perspektywach finansowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020 dla przedsiębiorców, aktualnych możliwościach uzyskania wsparcia na rozwój działalności gospodarczej w formie dotacji i preferencyjnie oprocentowane instrumentów zwrotnych, regionalnych i krajowych programach UE oferujących wsparcie przedsiębiorczości dowiedzieć mogli się 8 maja w Ratuszu właściciele tarnogórskich podmiotów gospodarczych. Spotkanie zorganizował Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach.

– Gmina korzysta właśnie z unijnej dotacji, której efekty skierowane będą do biznesu, przygotowując tereny dla inwestorów. Dzięki wartemu prawie 9,5 mln zł dofinansowaniu kompleksowo uzbrajamy tereny inwestycyjne o łącznej powierzchni: 54 904,2 metrów kwadratowych, znajdujące się przy ul. Polnej – mówił na wstępie spotkania Piotr Skrabaczewski, zastępca burmistrza miasta ds. gospodarczych. 

Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem unijnego wsparcia przedsiębiorców zapraszamy do zapoznania się z prezentacją ze spotkania.

Galeria

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.