Mikołaj w Tarnowskich Górach – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Mikołaj w Tarnowskich Górach

Drukuj stronę
Drukuj

Jak co roku, sympatyczny pan rozdający prezenty pojawi się 6 grudnia na Rynku oraz w Tarnogórskim Centrum Kultury. Święty Mikołaj pojawi się pod Ratuszem z pomocnikami o 15.30. Na miejscu będzie wioska jego imienia, animacje dla dzieci, możliwość przejażdżki saniami, konkursy i animacje oraz możliwość przekazania mu prezentów, aby otrzymały je potem z jego rąk dzieci.

Koniec imprezy na Rynku zaplanowano na godz. 18.30. w tym samym czasie (i w dodatku dłużej!) trwać będą KULTURALNE MIKOŁAJKI w TCK.

Program: 6 grudnia (czwartek), od godz. 15:00

Św. Mikołaj przybędzie do do TCK prosto z Laponii. Odwiedzi nas ze swoimi pomocnikami – elfami. Wspólnie przygotują wiele atrakcji dla najmłodszych:
godz. 15.00 – spotkanie z alpakami przed budynkiem TCK (tak, to te włochate słodziaki);
godz. 16.00 – animacja „Poczta Świętego Mikołaja” – Miejskie Kino Olbrzym;
godz. 17.00 – 18.30 – spotkanie z Mikołajem:
• rozdanie prezentów,
• cukierki i pierniczki dla łasuchów,
godz. 18.30 – film familijny „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”.

Spotkanie z Mikołajem i alpakami: bezpłatne (Mikołaj będzie wręczał prezenty dostaczone wcześniej przez rodziców/opiekunów. Szczegóły dotyczące miejsca i terminu dostarczania upominków – już niebawem).

Bilety na seanse filmowe: 13/16 zł.


UWAGA:

???Prezenty można przynosić na imprezę lub już teraz do Punktu Informacji o Mieście na parterze Ratusza (wejście od Rynku na rogu urzędu). ???

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.