Tarnowskie Góry – miasto przyjazne dla biznesu – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Tarnowskie Góry – miasto przyjazne dla biznesu

Drukuj stronę
Drukuj

Ulgi w podatku od nieruchomości za remonty zabytkowych budynków w centrum miasta, podobne ulgi dla obiektów wykorzystywanych na działalność sportową oraz na inwestycje tworzące nowe miejsca pracy to trzy bezpośrednie instrumenty prawne wspierające obecnie przedsiębiorczość w naszym mieście, które wymienił w swoim wystąpieniu Piotr Skrabaczewski, zastępca burmistrza ds. gospodarczych w czasie dzisiejszego spotkania w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Tarnowskich Górach.

Wydarzenie, które trwa od poniedziałku do jutro, miało dziś swoją odsłonę w Pałac w Rybnej dzięki współpracy pomiędzy Urządem Miasta, Izbą Przemysłowo – Handlową w Tarnowskich Górach oraz Biurem Rachunkowym Debet . Przy okazji dzisiejszego spotkania pt. “Tarnowskie Góry – Miasto przyjazne dla biznesu” burmistrz mówił także o założeniach dotyczących pośredniego wsparcia dla lokalnego biznesu, specjaliści przybliżyli także przedsiębiorcom tematykę zmian w prawie podatkowym.

W ramach akcji do jutra udzielane są w Debecie bezpłatne konsultacje z doradcami podatkowymi i specjalistami z zakresu kadr i płac oraz RODO.

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.