Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Park Wodny: nowe zjeżdżalnie już się montują

Drukuj stronę
Drukuj

Ciąg dalszy liftingu tarnogórskiego Parku Wodnego: do końca września zamontowane zostaną przy nim dwie nowe, szybsze i ciekawsze zjeżdżalnie!

Od 10 września w Parku Wodnym trwa demontaż starych i instalacja dwóch nowych zjeżdżalni. W miejscu dawnej – niebieskiej – pojawi się nowa – zielona – zjeżdżalnia, którą zjeżdżać będzie można pontonami. Na dodatek w obu zjeżdżaniu towarzyszyć będą efekty świetlne i dźwiękowe w klimacie lasu tropikalnego.

– Zjeżdżalnia zostanie wyposażona w system Audio – nagłośnienie emitujące dźwięki podkreślające klimat dżungli, żargon krzyków i gwizdów egzotycznych zwierząt, ptaków, a nawet goryli – mówi Michał Fajer, prezes Agencji Inicjatyw Gospodarczych, która prowadzi tarnogórski Park Wodny dodając, największą nowością będzie system audio umożliwiający indywidualny dobór efektów! – Przy wlocie znajdzie się klawiatura z dostępem do 4 opcji tematycznych do wyboru – zapowiada Fajer.

Koszt wymiany zjeżdżalni to milion złotych. Inwestycja jest częścią prowadzonego od trzech lat kapitalnego remontu pierwszego tego typu w regionie obiektu, który obchodzi w tym roku 18. urodziny. Do tej pory, oprócz wymiany części urządzeń technicznych przebudowano m.in. hol główny i szatnie.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.