Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Zamiatanie w dzielnicach: Osada Jana, Centrum – oś. Gruzełki, Sowice

Drukuj stronę
Drukuj

Informujemy mieszkańców, że w dniach od 07 do 12 sierpnia 2018 r. planowane jest mechaniczne zamiatanie ulic gminnych w w/w dzielnicach. Prosimy mieszkańców parkujących samochody na niżej wymienionych ulicach o zmianę miejsc postojowych w okresie planowanych prac, aby w sposób szybki i sprawny można pozamiatać ulice.

Zamiatanie ulic w dzielnicach: Osada Jana, Centrum – oś. Gruzełki, Sowice wg następującego harmonogramu:

1. dzielnica Osada Jana w nocy z 07/08 i 08/09 sierpnia 2018r.  Ulice: Św. Jana, Kopernika, Chopina, Stroma, Dąbrowskiego, Piaskowa, Różana, Narcyzów, Astrów, Al.Kwiatów, Miodowa, Pogodna, Kolorowa, Młodości, Zaciszna, Miła, Słoneczników, Fiołków, Bratków, Targowa.

2. dzielnica Centrum – oś. Gruzełki w nocy z 09/10 i 10/11 sierpnia 2018r. Ulice: Opatowicka, Szafirowa, Poranna, Radosna, Zachodnia, Wenecka, Roździeńskiego, Szkolna, Szpaków, Sawina, Ruciana, Strzelców Bytomskich, Krótka, Odrzańska, Młodzieżowa, Gruzełki, Beskidzka.

3. dzielnica Sowice w nocy z 11/12 sierpnia 2018r.  Ulice: Boczna, Mazowiecka, W.Pola, Poziomkowa, Reja, Ks. Rudola, Skórki.

Uwaga !!!

W przypadku niesprzyjającej pogody np. opadów deszczu oraz nieprzewidzianych okoliczności zamiatanie będzie przesunięte na kolejny dzień roboczy.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.