Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Jest informacja z GDDKiA: warianty przebiegu S11 będą konsultowane z mieszkańcami

Drukuj stronę
Drukuj

W chwili obecnej nie jest wskazany żaden wariant przebiegu drogi S11 w województwie śląskim – czytamy w piśmie skierowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad do zaniepokojonych mieszkańców Strzybnicy. Wszystkie warianty trasy, gdy tylko się pojawią, będą konsultowane z mieszkańcami miasta. Urząd Miasta włączy się w organizację spotkań.

Aktualnie trwa procedura związana z wyborem projektanta dla powyższego zadania. Rozpoczęcie prac projektowych przewiduje się na III kwartał bieżącego roku. Warianty trasy zostaną przedstawione w Studium Techniczno – Ekonomiczno – Środowiskowym i będą prezentowane oraz konsultowane na spotkaniach z mieszkańcami, które odbędą się w trakcie prowadzenia prac studialnych. Wraz z opracowanie, tego dokumentu zostaną przygotowane materiały do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia i dopiero ta decyzja wskaże wariant docelowy przebiegu trasy S11 na terenie województwa śląskiego.

Galeria

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.