Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Szkoła w poezji dziecięcej

Drukuj stronę
Drukuj

12 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 11 w Tarnowskich Górach odbył się Gminny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I -III pod hasłem “Szkoła w poezji dziecięcej”. Wzięli w nim udział przedstawiciele siedmiu tarnogórskich szkół.

Jury w składzie Marzena Langner, Barbara Kwas oraz Maria Łastawiecka stanęło przed trudnym wyborem najlepszych recytatorów. Okazało się, że komisja miała twardy orzech do zgryzienia. Wszyscy uczestnicy prezentowali swe umiejętności z pasją, zdradzając przy tym wyjątkowe zdolności aktorskie.

W trakcie obrad komisji konkursowej uczniowie wraz z opiekunami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek oraz przedstawienie “Jaś i Małgosia” przygotowane przez uczniów klasy III a i grupę teatralną uczennic z klasy IVc pod kierunkiem pani Joanny Mrugacz.

Jury wytypowało i nagrodziło zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych. Będą oni reprezentowali miasto Tarnowskie Góry w kolejnym etapie konkursu, który odbędzie się w Gliwicach. Wszystkich uczestników nagrodzono za odwagę i zaangażowanie.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco.

Klasa 1

I miejsce Aleksander Mlak z SP nr 13

II miejsce Oliwia Cisowska z SP nr 9

III miejsce Kamila Pokrywka z ZSP nr 1

Klasa 2

I miejsce Mikołaj Chodak z SP nr 9

II miejsce Antonina Ziaja z SP nr 11

III miejsce Mateusz Fogel z SP nr 13

Klasa 3

I miejsce Emilia Łuczak z SP nr 13

II miejsce Małgorzata Rajnisz z SP nr 9

III miejsce Natalia Zawielak z SP nr 11

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia.

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej Szkoły Podstawowej nr 11

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.