Zagłosuj na #TGMURAL! – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Zagłosuj na #TGMURAL!

26 ofert wpłynęło na kolejny konkurs pt. #TGMural organizowany przez Urząd Miejski. Druga edycja akcji poświęcona jest wypadającemu w 2026 roku jubileuszowi 500-lecia miasta. Planowana lokalizacja muralu to ściana budynków obok dworca PKP i centrum przesiadkowego.

Swoją treścią powinien nawiązywać do najważniejszych wydarzeń i punktów w historii miasta, czyli do nadania praw miejskich, sprowadzenia maszyny parowej, dzwonnicy gwarkowskiej, uzyskania wpisu na listę światowego dziedzictwa UNESCO czy powstania węzła kolejowego.

W ramach etapu I konkursu komisja, punktując projekty w skali od 1 do 5, miała za zadanie wybrać 3 prace, które zostaną poddane pod głosowanie internautów. Najlepsza praca otrzymała 20 punktów, druga i trzecia ex equo po 18 punktów.

W drugim etapie prace zostaną ocenione w internetowym głosowaniu za pośrednictwem serwisu internetowego www.tarnowskiegory.pl. Projekt, który w głosowaniu internautów uzyska największą liczbę głosów otrzyma 15 punktów, drugi w kolejności – 10, a trzeci 5 punktów. Realizacja II etapu nastąpi w terminie: 11 marca– 25 marca 2024 roku.

W etapie trzecim trzy finałowe prace ocenione przez internautów ponownie trafią do Komisji Konkursowej. Każdy z członków Komisji przyzna w głosowaniu jawnym od 1 do 5 punktów każdej z finałowych prac. O ostatecznym wyniku konkursu zdecyduje suma punktów otrzymanych przez dany projekt na etapach – drugim i trzecim.

Szczegółowy opis prac:

Zobacz

Zwycięzcę i najlepszy projekt poznamy do 10 kwietnia!

Regulamin konkursu Załącznik nr 1 Załącznik nr 2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.