Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

TCK: Sonia Bohosiewicz – „10 sekretów Marilyn Monroe”

Drukuj stronę
Drukuj
Start wydarzenia: godz. 18:00
Płatne

Zapraszamy do świata Marilyn Monroe, tego nieznanego i skrywającego wiele tajemnic. „10 Sekretów Marilyn Monroe” to znakomity koncert przeplatany opowieścią o najjaśniejszej z gwiazd Hollywood, kobiecie którą wszyscy znają, a wiedzą tak niewiele. Fenomenalnie zaśpiewane i zagrane światowe przeboje oraz niezwykłe historie. Elegancko, dynamicznie, wzruszająco i zjawiskowo. To będzie wieczór pełen emocji!

W repertuarze utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. W programie m.in. „Diamonds Are a Girl’s Best Friend”, „New York, New York”, „I’ve got you under my skin”, „Teach me, Tiger” czy „I’m beginning to see the light”. Sonia Bohosiewicz – kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku. Jej rola filmowa w „Excentrykach” (związana właśnie ze śpiewaniem) zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów.

Sonia Bohosiewicz to jedna z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Wyjątkowa osobowość i talent, obok której nikt nie może przejść obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka. Bierze udział w licznych projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Spontaniczna i ekspresyjna. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe. Kiedy wychodzi na scenę, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Ma przejmujący, niski głos, który potrafi oferować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo.

Artystce na scenie towarzyszy znakomity zespół muzyczny w składzie:

Fabian Włodarek – fortepian,

Robert Murakowski – trąbka,

Piotr Górka – kontrabas,

Patryk Dobosz – perkusja.

Bilety: 65 zł Kup bilet 

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.