Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

BIP Informacje dla niepełnosprawnych Ważne adresy

Menu główne

Tarnogórski zlot rowerów zabytkowych

Drukuj stronę
Drukuj
Start wydarzenia: 14:00

Tarnowskie Góry Urząd Miasta, Rada Dzielnicy Rybna / Opatowice i Stowarzyszenie “tarnogórski” zapraszają na „Tarnogórski zlot rowerów zabytkowych”. W planie przejazd niektórymi dzielnicami miasta, wspólna impreza na tarnogórskim Rynku podczas odbywającego się w tym dniu VI Zlotu Pojazdów Zabytkowych oraz piknik integracyjny przy Pałacu w Rybnej! Zabytkowy rower nie jest warunkiem udziału w zlocie. Udział może wziąć każdy, kto posiada sprawne dwa kółka i dokona telefonicznej rejestracji pod numerem telefonu 577 722 714 (Beata Faryna-Mehlich) dla grupy startującej z Rynku o 14:00 lub 601 215 519 (Adrian Wolnik) dla grupy zbierającej się w Rybnej przy pałacu o 15:00 Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Archiwalna wersja strony WWW

Miło jest nam Państwa powitać na całkowicie nowej stronie
Urzędu Miasta Tarnowskie Góry.

Dla tych, którzy przyzwyczaili się do starej strony i będą potrzebować trochę czasu na zaznajomienie się z nową kierujemy jeszcze przez kilka tygodni na starą wersję strony – archiwum.tarnowskiegory.pl