Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Spotkanie z autorami książki „Historia krok po kroku. Pochód Gwarkowski”

Drukuj stronę
Drukuj
Start wydarzenia: godz. 17:00
Darmowe
Dla dzieci

Z wielką radością pragniemy zaprosić Państwa na spotkanie z autorami książki „Historia krok po kroku. Pochód Gwarkowski”, które odbędzie się w Galerii Przytyk w Tarnogórskim Centrum Kultury 15 lutego o godzinie 17:00.

Podczas wydarzenia porozmawiamy wspólnie o naszej wspólnej lokalnej tradycji oraz historii Pochodu Gwarkowskiego, który stanowi istotną część dziedzictwa naszej społeczności. Poprzez tę książkę, autorzy pragną przybliżyć nam nie tylko same wydarzenie i kulisy organizacyjne, ale również kontekst historyczny, kulturowy i społeczny, który kształtował naszą obecną tradycję.

Spotkanie to nie tylko okazja do bliższego zapoznania się z autorami i ich pracą, ale także do wzbogacenia naszej wiedzy o regionie oraz do wymiany poglądów i wspomnień związanych z naszym wspólnym dziedzictwem. Będzie to czas nie tylko refleksji nad przeszłością, lecz także inspiracji do budowania wspólnej przyszłości opartej na szacunku dla tradycji i historii.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.