Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

SPOTKANIE INAUGURACYJNE DKF: „Złe baśnie”

Drukuj stronę
Drukuj
Start wydarzenia: 19.00
Płatne

Na wydarzenie zaprasza Tarnogórskie Centrum Kultury.

Upalne lato, rzymskie przedmieścia. Lejący się z nieba żar sprawia, że czas stoi tu niemalże w miejscu. Zamieszkujące to miejsce rodziny na pierwszy rzut oka niczym specjalnym się nie wyróżniają. Podobnie jak wiele innych, dzielą swoje radości i smutki, a lepsze momenty przeplatają gorszymi. Tyle, że tych drugich, połączonych z narastającą frustracją oraz agresją powodowaną sytuacją osobistą, materialną czy klasową, jest tu zdecydowanie więcej. Domy nie są już schronieniami, stając się niemymi świadkami sadystycznych zachowań ojców oraz bierności matek. Obojętność dorosłych najmocniej uderza w najmłodszych, którzy mogą się okazać prawdziwą siłą wywrotową tej historii.

Rok: 2020, Szwajcaria, Włochy, reż. D. D’Innocenzo, F. D’Innocenzo, czas trwania: 98 min, dramat, 16+, napisy.

KARNETY:

  • Zakup karnetów na październik możliwy będzie do 14 października do godz. 19:00, wtedy też zapraszamy na spotkanie inauguracyjne.
  • Karnet kosztuje 21 zł (można go kupić ze zniżką 20% dla emerytów i rencistów oraz dzieci i młodzieży, 50 % dla posiadacza karty Rodzina 5+). Obowiązuje na wszystkie trzy projekcje DKF w październiku 2021 r.
  • Kupujecie karnet i pobieracie darmową wejściówkę z kasy TCK na każdy z trzech seansów – dzięki niej będziecie wiedzieć, które miejsce na sali musicie zająć na danym pokazie.
    Kinomaniacy/ Kinomaniaczki, do zobaczenia!

    Bilety: 8/10 PLN

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.