Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Salon literacki TCK: Andrzej Kanclerz

Drukuj stronę
Drukuj
Start wydarzenia: 18.00
Darmowe
Zapraszamy na pierwsze w 2021 roku spotkanie Salonu literackiego TCK. Tym razem Andrzej Kanclerz opowie o swoim najnowszym tomiku wierszy „Zapominanie albo dla przyjaciół Demi”, którego wydawcą jest Tarnogórskie Centrum Kultury.
Andrzej Kanclerz ur. 1963 w Tarnowskich Górach, gdzie mieszka do chwili obecnej. Jest polonistą, bibliotekarzem, animatorem kultury literackiej. Należy do Górnośląskiego Towarzystwa Literackiego. Debiutował w 1983 roku. Jego utwory były tłumaczone na język angielski, węgierski, niemiecki i wydawane również za granicami Polski. Wielokrotnie antologizowany. Wydał 15 tomików wierszy, zbiór opowiadań, dramat oraz 5 publikacji popularnonaukowych.
Spotkanie odbędzie się w formule live stream na kanale TCK na YouTube, a jeśli będzie możliwość realizacji hybrydowo to zaprosimy Państwa również na spotkanie w sali kameralnej.
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.