Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

BIP Informacje dla niepełnosprawnych Ważne adresy

Menu główne

Piknik rodzinny “Pożegnania lata”

Drukuj stronę
Drukuj
Start wydarzenia: 11.00

Już trzeci raz Rada Dzielnicy Śródmieście = Centrum zaprasza mieszkańców Tarnowskich Gór do udziału w naszym pikniku rodzinnym w Parku Miejskim. Wakacje minęły, za chwilę rozpocznie się jesień, więc musimy pożegnać wspaniałą zabawą to piękne lato, które gościliśmy tak długo. Zachęcamy do udziału w turnieju rodzinnym, poza tą oferujemy wiele atrakcji zwłaszcza dla najmłodszych. W ramach wydarzenia obchodzić będziemy także VIII Tarnogórski Dzień Dawcy Szpiku. Organizatorzy zachęcają do odwiedzenia stoisk: na tarnogórskim Rynku tuż przy Gryfnyj Kafyj – Cafe Silesia oraz w Parku Miejskim. Dzięki akcjom w Tarnowskich Górach zarejestrowało się już 291 osób!

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Archiwalna wersja strony WWW

Miło jest nam Państwa powitać na całkowicie nowej stronie
Urzędu Miasta Tarnowskie Góry.

Dla tych, którzy przyzwyczaili się do starej strony i będą potrzebować trochę czasu na zaznajomienie się z nową kierujemy jeszcze przez kilka tygodni na starą wersję strony – archiwum.tarnowskiegory.pl