Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Kino Samochodowe w Tarnowskich Górach

Drukuj stronę
Drukuj
Start wydarzenia: godz. 19:00

Ponownie, jak to miało miejsce w przypadku Kina Plenerowego i Muszli Koncertowej, wykorzystujemy lokalną architekturę, którą zamieniamy w kino – ściana Hali Sportowej będzie pełniła funkcję ekranu!

Przed nami jeszcze seanse w dniach:

– 22 września (piątek) – godz. 19.00

– 29 września (piątek) – godz. 19.00

Miejsce wszystkich seansów: teren pomiędzy Castoramą a Halą Sportową w Tarnowskich Górach, znajdujący się przy Obwodnicy, ul. Bałtyckiej oraz ul. Olimpijczyków.

Wystarczy przejechać własnym samochodem na parking przy Hali Sportowej (Obwodnica 8) i zająć jedno z trzystu przygotowanych miejsc. Filmy zostaną wyświetlone na ścianie hali. Dźwięk będzie nadawany przez fale radiowe (należy ustawić radio na FM 104,8 MHz stereo z RDS – OHO FM). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na gości czekać będzie strefa gastronomiczna. Podobnie jak przy poprzednich spotkaniach w Parku Miejskim, to mieszkańcy będą wybierać film poprzez internetowe głosowanie. Odbywa się ono na facebookowym profilu Tarnogórskie Kino Plenerowe.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.