Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy

Menu główne

Kierunek MUZYKA: Muzyczne podsumowanie 2020 roku (odc. 5)/ ONLINE

Drukuj stronę
Drukuj
Start wydarzenia: 19.00
Darmowe

To był trudny rok dla muzyki. Z wiadomych przyczyn koncerty w takiej formie jaką znamy, niestety poszły w odstawkę. Branża muzyczna musiała zderzyć się z okrutną rzeczywistością i znaleźć sposób na funkcjonowanie w tych bezlitosnych czasach. Skupmy się jednak na pozytywach. Dla wielu z nas muzyka była i wciąż jest iskierką nadziei na lepsze jutro. W 2020 roku pojawiło się mnóstwo interesujących płyt. Ponadto mimo wszystko udało się zrealizować parę niezwykle wyjątkowych projektów wykorzystujących choćby potęgę internetu. Muzyka była, jest i pozostanie z nami na przekór przeciwnościom.
Zapraszamy na wspólną podróż w „kierunku MUZYKA”, podczas której zajrzymy zarówno „ślepe uliczki”, jak i szerokie bulwary polskiej i zagranicznej nowej muzycznej infrastruktury. Drogę wskażą dwaj przewodnicy – Rafał Tomulka i Bolesław Kowalski. Cenimy Wasze zdanie, dlatego zachęcamy do udziału w czacie podczas transmisji na żywo na kanale TCK na YouTube 9 grudnia o 19:00. Muzyko nadchodzimy!

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.