TG dla Ukrainy – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

TG dla Ukrainy

Mieszkania dla uchodźców z Ukrainy

W tym trudnym czasie przygotowujemy wsparcie i pomoc dla uchodźców, którzy trafią do Tarnowskich Gór. Zgodnie z informacjami, jakie otrzymaliśmy wczoraj od Wojewody Śląskiego, do naszego miasta trafić ma ponad 1000 osób z terenów toczącej się wojny. Każde Państwa wsparcie – nawet symboliczne – jest bardzo ważne. Wiemy jednak, że są wśród Państwa osoby, które chciałyby udostępnić uchodźcom dach nad głową. Zbieramy deklaracje od osób, które dysponują mieszkaniem, pokojem, domem lub innym lokalem, który mógłby stać się na choćby krótki czas miejscem zamieszkania.

Wypełnij poniższy formularz, zgłaszając chęć udostępnienia takiego miejsca. Przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej będą kontaktować się indywidualnie z każdą osobą w celu omówienia szczegółów udostępnienia takiego lokalu. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: info@tarnowskiegory.pl

    Adres e-mail

    Liczymy na bezpłatne udostępnienie lokalu, jednak gdy nie możesz udzielić takiego wsparcia, określ poniżej kwotę udostępnienia lokalu:

    Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.