Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Sportowcy u Burmistrza

Drukuj stronę
Drukuj

Mateusz Mundzik, trener Klubu Sportów Siłowych Sztangiści Tarnowskie Góry i Karol Nowakowski, prezes i trener Stowarzyszenia Klub Sportowy Spartan Team w Kaletach (w tych barwach też występują tarnogórzanie) odwiedzili burmistrza Arkadiusza Czecha. Rozmowa dotyczyła m.in. rozwoju, osiągnięć i miejsca do treningów.

Sztangiści tarnogórscy od ponad roku korzystają z gościnności SP nr 10 i trenują tymczasowo w szkolnych pomieszczeniach. Efekty tych ćwiczeń to powód do dumy zawodników, trenerów i nas wszystkich. Wymienimy tylko kilka ostatnich sukcesów:

  • W Mistrzostwach Europy Masters Haugesund: Łukasz Kot zdobył III, Marek Rosoł V, a Mariusz Budziałowski VI miejsce.
  • W Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (ranga makroregionalna) Michał Mazan zdobył III miejsce.
  • W Mistrzostwach Śląska do lat 23 w Katowicach wysyp medali: Zuzanna Mundzik – II miejsce, Agata Kolczok – II, Karolina Staszulonek – II, Julia Ocelok – IV, Michał Mazan – I miejsce, Przemysław Zielonka – II, Paweł Kaźmierski – II, Oskar Galios – IV miejsce.
  • W Mistrzostwach Śląska do lat 20 w Katowicach Zuzanna Mundzik zdobyła II miejsce, a Michał Mazan – I, Przemysław Zielonka – II, Paweł Kaźmierski – II, Oskar Galios – IV miejsce.
  • W Mistrzostwach Polski Masters w Wierzbnie Andrzej Spinczyk, Dawid Łysik i Marek Rosół zdobyli I miejsce, Łukasz Kot – III, a Mariusz Budziałowski – IV miejsce.
  • W Mistrzostwach Śląska do lat 17 w Piekarach Śl. Zuzanna Mundzik zdobył II miejsce, Michał Mazan i Przemysław Zielonka – I, a Paweł Kaźmierski – IV.
  • W Pucharze Polski Masters w Konstantynowie Łódzkim Łukasz Kot zrobył V miejsce.

Gratulujemy zawodnikom, ich trenerom i tym, którzy do tych zwycięstw się przyczynili.

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.