Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Teatr zaparkuje w parku, czyli Teatralne Parkowanie

Drukuj stronę
Drukuj

Już niebawem przestrzeń Parku Miejskiego w Tarnowskich Górach zamieni się w magiczną teatralną scenę. Wszystko to za sprawą kolejnej edycji Teatralnego Parkowania, które na stałe wpisało się w kalendarz kulturalny miasta.

Wydarzenie, cieszące się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, powraca z różnorodnym programem, który zapewni niezapomniane wrażenia zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Teatralne Parkowanie 2024 rozpocznie się już 29 czerwca i potrwa do 4 sierpnia. Spektakle będą się odbywały w wybrane dni, a wstęp na wszystkie wydarzenia jest całkowicie darmowy! To doskonała okazja, by spędzić letnie wieczory w artystycznej atmosferze, podziwiając występy znakomitych teatrów.

Przedstawienia teatralne na świeżym powietrzu to doskonała okazja, aby cieszyć się kulturą i sztuką w niezwykłym otoczeniu przyrody oraz urokliwej scenerii parku. W tym roku naszym mieszkańcom proponujemy sześć wieczorów pełnych śmiechu, wzruszeń i niezapomnianych emocji” – mówi Damian Stadler, zastępca naczelnika Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji Miasta.

Program Teatralnego Parkowania 2024: 

29 czerwca, godz. 20:00 –  Niespasowani „Moralność Pani Dulskiej”

Pierwszy wieczór należeć będzie do znanego i lubianego w Tarnowskich Górach Teatru Niespasowani, który zaprezentuje „Moralność Pani Dulskiej”. To klasyka polskiej literatury, która wciąż porusza serca i umysły widzów.

13 lipca, godz. 21:00 –Teatr Naumiony „Last Minute”

Teatr Naumiony przedstawi spektakl „Last Minute”, pełen humoru i życiowych obserwacji. To doskonała propozycja na letni wieczór spędzony w gronie rodziny i przyjaciół.

20 lipca, godz. 21:30 –  Teatr Fuzja widowisko muzyczno-teatralne „Ćmy”

Teatr Fuzja zaprasza na widowisko muzyczno-teatralne „Ćmy”, które z pewnością zachwyci swoją formą i głębią artystyczną. To połączenie muzyki i teatru przeniesie widzów w świat niezwykłych dźwięków i obrazów.

21 lipca, godz. 12:00Teatr Fuzja „Żubr Pompik”

Poranne przedstawienie dla dzieci, „Żubr Pompik”, opowie historię sympatycznego żubra, który przeżywa różnorodne przygody. Idealna propozycja na rodzinne spędzenie czasu w parku.

28 lipca, godz. 16:00 –Teatr Gry i Ludzie „Smok w Straszkach Wielkich”(dla dzieci)

Teatr Gry i Ludzie zaprezentuje spektakl dla dzieci „Smok w Straszkach Wielkich”. To bajkowa opowieść, która z pewnością rozbudzi wyobraźnię najmłodszych widzów.

4 sierpnia, godz. 12:00 – Teatr Kultureska „Przebój lata, czyli skrzydlaty odlot”(dla dzieci)

Na zakończenie Teatralnego Parkowania, Teatr Kultureska wystąpi ze spektaklem „Przebój lata, czyli skrzydlaty odlot”. Pełna energii i barw opowieść z pewnością przypadnie do gustu dzieciom i ich rodzicom.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.