Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Powstaje Amfiteatr w Parku Repeckim

Drukuj stronę
Drukuj

W parku Repeckim powstaje amfiteatr. Projekt ten stanowi uzupełnienie tężni solankowej i obejmuje budowę amfiteatru, który będzie służyć celom rekreacyjnym oraz kulturalnym.

Wykorzystując naturalne ukształtowanie terenu, amfiteatr pozwoli na zwiększenie liczby miejsc siedzących wokół tężni solankowej, dzięki czemu więcej osób będzie mogło cieszyć się zdrowotnymi właściwościami aerozolu bogatego w sole mineralne.

Dodatkowo wokół całego kompleksu powstanie okrąg spacerowy, przystosowany do poruszania się osób niepełnosprawnych, w tym na wózkach inwalidzkich. Cały obiekt będzie odpowiednio oświetlony, a na jego terenie znajdą się liczne miejsca siedzące, kosze na odpady, stojaki na rowery oraz stacja naprawy rowerów.

Jesteśmy dumni, że „Amfiteatr w Parku Repeckim” jest dofinansowany ze środków V edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2024!

Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji, aby zobaczyć, jak będzie wyglądał nowy amfiteatr.

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.