Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Konsultacje: ulice Cmentarna i Czarnohucka – miejscowy plan zagospodarowania

Drukuj stronę
Drukuj

Ogłoszenie w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic Cmentarnej i Czarnohuckiej wraz z przeprowadzeniem strategicznej oceny oddziaływania na środowisko.

Przystąpienie do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic Cmentarnej i Czarnohuckiej. Wnioski można składać do 5 lipca

Przystąpienie do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic Cmentarnej i Czarnohuckiej w Tarnowskich Górach, obejmującej obszary w granicach oznaczonych na załącznikach graficznych do wyżej wymienionej uchwały wraz z przeprowadzeniem strategicznej oceny oddziaływania na środowisko.

Zainteresowani mogą zgłaszać wnioski do wyżej wymienionego planu miejscowego oraz prognozy oddziaływania na środowisko.

Wnioski należy składać terminie do 5 lipca 2024 r.:

  • w formie papierowej w siedzibie Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach, ul. H. Sienkiewicza 2 lub ul. Rynek 4, 42-600 Tarnowskie Góry, albo przesłać listownie na adres Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach,
  • w formie elektronicznej, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności skrzynki podawczej na platformie ePUAP oraz poczty elektronicznej na adres urbanistyka@um.tgory.pl

Wnioski można składać na formularzu pisma dotyczącego aktu planowania przestrzennego, który dostępny jest w Referacie Urbanistyki Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach, ul. H. Sienkiewicza 2, 1 piętro, pok. 51, w godzinach pracy urzędu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach na stronie internetowej: w zakładce: Zagospodarowanie przestrzenne.

Składający wniosek podaje w nim swoje imię i nazwisko albo nazwę oraz adres zamieszkania albo siedziby oraz adres poczty elektronicznej, o ile taki posiada, a także może wskazać, czy jest właścicielem lub użytkownikiem wieczystym nieruchomości objętej wnioskiem, oraz może podać dodatkowe dane do kontaktu takie jak adres do korespondencji lub numer telefonu.

Organem właściwym do rozpatrzenia wniosków jest Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry.

 

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.