Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Akcja „Tour de TG” wyzwanie na wakacje

Drukuj stronę
Drukuj

Czy jesteś gotowy na wakacyjne wyzwanie kolarskie, które połączy przyjemność z jazdy na rowerze z możliwością zdobycia niepowtarzalnej nagrody? Tarnowskie Góry zapraszają do udziału w akcji „Tour de TG”, której celem jest przejechanie 1526 bądź 500 kilometrów na rowerze lub rowerze elektrycznym w trakcie tegorocznych wakacji.

Kiedy? Wyzwanie rozpoczyna się 24 czerwca i trwa do 31 sierpnia 2024 roku. Masz całe wakacje, aby pokonać 1526 bądź 500 kilometrów i zdobyć wyjątkowy tarnogórski strój kolarski(dystans 1526) lub bidon (dystans 500).

Co musisz zrobić? Aby wziąć udział w akcji, musisz zarejestrować każdy pokonany przez siebie dystans w jednej z aplikacji sportowych. Wybierz spośród:

 • STRAVA,
 • GARMIN CONNECT,
 • SHEALTH,
 • KOMOOT,
 • POLAR BEAT,
 • RELIVE.

Jak dołączyć do wyzwania?

 1. Zarejestruj swoje przejazdy: Każdy kilometr się liczy! Używaj swojej ulubionej aplikacji sportowej do śledzenia postępów.
 2. Uzbieraj dystans: Twoim celem jest pokonanie w sumie 1526 lub 500 kilometrów w okresie od 24 czerwca do 31 sierpnia 2024 roku.
 3. Odwiedź Punkt Informacji Turystycznej: Gdy osiągniesz wymagany dystans, przyjdź do Punktu Informacji Turystycznej w Tarnowskich Górach (Rynek 4).
 4. Pokaż swoje aktywności: Pokaż zarejestrowane przejazdy w aplikacji, aby potwierdzić swój wynik.
 5. Odbierz nagrodę: Z dumą odbierz niepowtarzalny tarnogórski strój kolarski lub bidon, który będzie symbolem Twojego osiągnięcia i zaangażowania.

Dlaczego warto wziąć udział? „Tour de TG” to świetna okazja, aby połączyć przyjemność z jazdy na rowerze z wyzwaniem, które motywuje do regularnej aktywności fizycznej. Udział w akcji to także doskonały sposób na odkrywanie uroków regionu Tarnowskich Gór z perspektywy rowerowego siodełka. A na końcu czeka na Ciebie wyjątkowa nagroda – tarnogórski strój kolarski, który będzie pamiątką Twoich sportowych osiągnięć.

Dołącz do wyzwania i pokaż, że wakacje mogą być pełne aktywności i sportowej pasji. Tarnowskie Góry czekają na Ciebie!

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.