Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Wybory Pieknej z Rept 2024 – konkurs kulinarny

Drukuj stronę
Drukuj

W ramach Wybory Pięknej z Rept 2024 zapraszamy tarnogórskie restauracje do wzięcia udziału w organizowanym już po raz trzeci konkursie kulinarnym. Tym razem rywalizacja będzie toczyła się w aż trzech kategoriach – danie główne, czyli kaczka z jabłkiem, szarlotka i Tarnogórski Rarytas co oznacza dowolne danie z jabłkiem.

 W tym roku rywalizacja będzie toczyła się w aż trzech kategoriach – Danie główne (kaczka z jabłkiem), Szarlotka i Tarnogórski Rarytas (dowolne danie z jabłkiem).

W konkursie mogą brać udział lokale gastronomiczne działające na terenie miasta Tarnowskie Góry. Można zgłosić się do jednej/ dwóch wybranych kategorii lub przygotować trzy potrawy.Kategorie:1. Danie główne, czyli kaczka z jabłkiem2. Szarlotka

3. Tarnogórski Rarytas, czyli dowolne danie z jabłkiem w roli głównej.

Na zwycięzców tradycyjnie czekają statuetki, dyplomy i… po raz pierwszy nagrody finansowe. Tarnogórski Rarytas jest wart 2 tysiące złotych! Zaś danie główne i szarlotka otrzymają po tysiąc złotych każde.

Laureaci będą zobowiązani do wprowadzenia zwycięskich dań do menu swoich lokali (kaczka z jabłkiem oraz szarlotka muszą być dostępne dla klientów na co dzień/ każdego dnia otwarcia lokalu; Tarnogórski Rarytas musi być dostępny dla klientów lokalu, ale wybranej formule np. na co dzień, na zamówienie, weekendowo itp.).

Termin nadsyłania zgłoszeń  upływa w dniu 22 kwietnia 2024 r.  godz. 15.00 (decyduje data wpływu). Wyniki konkursu poznamy w niedzielę 28 kwietnia.

Regulamin i konkursowe dokumenty w załącznikach poniżej.

Wybory Pięknej z Rept 2024

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.