Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Kolejna przestrzeń dla czworonogów w Tarnowskich Górach

Drukuj stronę
Drukuj

Kolejna dzielnica Tarnowskich Gór zyska przestrzeń aktywności dla czworonożnych pupili. Powstanie pomiędzy ul. Rozpłochowskiej a obecnym budynkiem klubowym, naprzeciwko boiska Iskry Lasowice.

Okolica inwestycji to obszar, na którym przybywa budynków – i wielorodzinnych, i jednorodzinnych. Wybieg pozwoli na bezpieczne i atrakcyjne spędzanie czasu ze swoim psem.

– Wybieg dla psów ma być nie tylko miejscem, gdzie właściciele będą mogli spuścić swojego pupila ze smyczy. Zaplanowano tu także montaż specjalnych urządzeń, które stworzą tor przeszkód, więc będzie to świetne miejsce do treningu czworonoga – mówi Aleksander Kałka, naczelnik Wydziału Inwestycji i Remontów Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach.

Obecnie miasto przygotowuje się do ogłoszenia przetargu na realizację tego projektu. Po wyborze wykonawcy przystąpimy do prac na terenie wybiegu. Zakończenie planowane jest na przełom lipca i sierpnia.

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.