Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Po raz trzeci o biznesie!

Drukuj stronę
Drukuj

Już po raz trzeci eksperci z różnych dziedzin, w tym social media, public relations, e-PR, zarządzanie sprzedażą i wykorzystanie sztucznej inteligencji, podzielili się wskazówkami na temat efektywnego prowadzenia firmy w dzisiejszych czasach podczas kolejnej edycji TG dla biznesu!

Uczestnicy konferencji mieli okazję zdobyć cenne informacje na temat skutecznego promowania swojej działalności, przyciągania klientów i zarządzania sprzedażą. Ponadto, wydarzenie stanowiło idealną okazję do networkingu i wymiany doświadczeń, co umożliwiło rozwój osobistych i biznesowych kontaktów.

Burmistrz miasta Arkadiusz Czech  osobiście przywitał uczestników podkreślając znaczenie takich inicjatyw dla lokalnej społeczności przedsiębiorców. W swoim przemówieniu burmistrz zaznaczył, że „TG dla biznesu” stały się jedną z licznych inicjatyw miejskich wspierających przedsiębiorców. Poprzednie edycje spotkań spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony uczestników, zarówno tych doświadczonych w biznesie, jak i tych planujących rozpoczęcie własnej działalności.

„Było dużo wiedzy merytorycznej, warsztatów, dopisała też frekwencja, a my otrzymaliśmy dużo pozytywnych komentarzy i pytania o następne spotkania z ekspertami.” – powiedział burmistrz Czech.

Prelegentami na III edycji byli:

  • Piotr Chmielewski – CEO agencji Social Media Now
  • Dr Krystian Dudek – właściciel Instytutu Publico, autor podcastu PROSTO o PR, Pełnomocnik Rektor Akademii WSB, wykładowca, trener biznesu
  • Paweł Badura – Partner w Earborne Media
  • Kuba Nagórski – Twórca Śląskiego Ekosystemu Startupowego, co-owner Louder&Higher Agency
  • Aleksander Drwięga – praktyk sprzedaży, trener i konsultant sprzedaży
  • Marcel Huniak – Team Leader MinisterstwoReklamy.pl

Dodatkowo, podczas wydarzenia Inkubator Przedsiębiorczości w Tarnowskich Górach wystawił swój Mobilny Punkt Informacyjny, gdzie uczestnicy mieli możliwość otrzymania bezpłatnych, indywidualnych konsultacji związanych z pozyskaniem pomocy finansowej i doradztwa dla przedsiębiorców.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.