Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Konsultacje: jaka ul. Czereśniowa po przebudowie?

Drukuj stronę
Drukuj

Wprowadzić na miejscu strefę zamieszkania czy nie? Ile zamontować ograniczników prędkości? Jaki będzie przebieg drogi i w których miejscach będą konieczne wywłaszczenia? Jak ruch pieszy zostanie skomunikowany z ulicą Opatowicką? O tym m.in. rozmawiali dziś w czasie spotkania konsultacyjnego właściciele domów i działek leżących przy ul. Czereśniowej. Projekt przebudowy tej drogi leżącej pomiędzy Opatowicami i Starymi Tarnowicami a ulicą Zagórską jest w opracowaniu. Na Wasze opinie czekamy do 30 stycznia!

Infografika informująca o dokumentach do konsultacji

Na Czereśniowej planowana jest budowa drogi asfaltowej o szerokości 5 metrów wraz z chodnikiem, odwodnieniem i oświetleniem. W okolicach kościoła w Opatowicach przewidziane jest przesunięcie skrzyżowania „za krzyż”, czyli w kierunku zachodnim, a także stworzenie parkingu.

– Jesteśmy tu po to, aby poznać wasze opinie i oczekiwania – powiedział na spotkaniu Bartosz Skawiński, Zastępca Burmistrza Tarnowskich Gór ds. Gospodarczych.

–  To jest wstępna koncepcja, obecnie czekamy uzgodnienia branżowe dotyczące sieci dlatego to jest najlepszy moment aleby uwzględnić Wasze opinie – przyznała Joanna Czyżewska, kierownik Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tarnowskich Górach.

Opinie, uwagi i propozycje można zgłaszać przez tydzień (do 30 stycznia) mailowo pod adresem sekretariat@tarnowskiegory.pl i mzuim@mzuimtg.pl.

Więcej szczegółów nt. wstępnych rozwiązań  projektowych znajdziecie w załącznikach poniżej.

Galeria

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.