Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Konkurs: zadanie priorytetowe 2024

Drukuj stronę
Drukuj

Burmistrz Tarnowskich Gór ogłosił otwarty konkurs, którego hasłem będzie „Dziedzictwo Tarnowskich Gór – 500-lecie naszego miasta”. To kolejny konkurs będący przygotowaniem do przypadającego w 2026 roku jubileuszu powstania naszego miasta.

Otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadań publicznych z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pn. „Dziedzictwo Tarnowskich Gór – 500-lecie naszego miasta” przewidziany jest w formie priorytetowego zadania publicznego.

Celem konkursu jest wyłonienie podmiotów na powierzenie realizacji zadań z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, a adresatami przedsięwzięć są mieszkańcy Tarnowskich Gór.

Przedmiotem konkursu jest wyłonienie inicjatyw kulturalnych związanych z upamiętnieniem 500-lecia Tarnowskich Gór  poprzez: koncerty, wystawy, sesje naukowe, wydawnictwa, konkursy itp.

Zadania muszą zostać zrealizowane od 1 kwietnia do końca listopada 2024 r.

Na realizację zadań przeznacza się w tym roku 30 tys. zł, czyli dokładnie tyle, ile w roku 2023.

Termin składania ofert upływa 19 lutego 2024 r.

Szczegóły konkursu w załączniku poniżej.

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.