Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

„TG dla biznesu” edycja II

Drukuj stronę
Drukuj

Przed nami 2. edycja wydarzenia dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców:Tarnowskie Góry dla biznesu!  Już 23 listopada spotkamy się w Tarnowskich Górach, by porozmawiać o biznesie!

Zaplanowaliśmy dla Was cały dzień BEZPŁATNYCH KONSULTACJI  z najlepszymi specjalistami!  W ramach wydarzenia eksperci z różnych dziedzin wspierania biznesu będą do Waszej dyspozycji, aby odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Was pytania. 

Każde spotkanie trwa 30 minut!

Zaprosiliśmy do współpracy specjalistów z zakresu: copywritingu, reklamy, AI, marketingu, public relations, trendów w marketingu, startupów, komunikacji, zarządzania zasobami ludzkimi, pracy w zespole. 

 

Z kim możecie się spotkać?

Paweł Badura – połączenie informatyka kwantowego i socjologa reklamy. Współtwórca agencji reklamowej Komart, w której odpowiada za rozwiązania internetowe i kreowanie marki. Partner w marce Earborne Media, która tworzy nagradzane podcasty dla firm.

Poruszycie z nim tematykę sztucznej inteligencji, trendów w nowych mediach czy redystrybucja treści na kanały komunikacji firmy. 

dr Justyna Łapaj – Kucharska – copywriterka i wykładowczyni akademicka, właścicielka marki Dr_Copywriter. Uzdrawia teksty przedsiębiorców z choroby braku skuteczności i konwersyjnej niewydolności. 

Podczas konsultacji copywriterskich przeanalizujemy Twoje teksty na Stronie www, opisy produktów i usług, artykuły eksperckie na blogu, teksty w sklepie online, oferty sprzedażowe i landing page. 

Kuba Nagórski – udziałowiec, przedsiębiorca, co-founder w startupach o zasięgu krajowym i międzynarodowym, marketingowiec, szkoleniowiec, mówca i mentor dla młodych przedsiębiorców.

Zagadnienia, w których wsparciem służy nasz ekspert: Social media marketing – strategia, budowanie społeczności, Go to market strategy i product market fit – jak wprowadzić produkt na rynek aby skutecznie się monetyzował, strategia rozwijania firmy technologicznej (produktowej lub usługowej), modelowanie biznesu – jak modyfikować model biznesowy, aby był skuteczniejszy (pivot) lub jak budować model w nowym przedsięwzięciu.

dr Krystian Dudek – doktor nauk humanistycznych (z wyróżnieniem), absolwent studiów MBA, dziennikarskich i innych, ale przede wszystkim praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem. Właściciel Instytutu Publico – firmy szkoleniowej i agencji PR 360.

W czym może pomóc Krystian Dudek? Jeśli w swojej działalności potrzebujesz wsparcia w zakresie: strategii PR i marketingu, reklamie, wizerunku, komunikacji w sytuacji kryzysowej oraz współpracy z mediami i obecności Twojej marki w mediach – zapraszamy!

dr Justyna Tulaja – mgr prawa, doktor nauk społecznych w zakresie psychologii. Specjalizuje się w psychologii zarządzania zasobami ludzkimi. Trener, wykładowca akademicki, mentor. Terapeuta Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach II stopnia, oraz EMDR I i II stopień. 

Zagadnienia poruszane podczas konsultacji: Jak udzielić informacji zwrotnej pracownikowi? Jak zwiększyć efektywność Twojego zespołu? 

Jak zarządzać energią własną? Jak zniwelować konflikty w zespołach? Jak ulepszyć współpracę w zespole i wiele innych kwestii związanych ze skutecznym zarządzaniem i pracą w zespole!

 

Nie może Was zabraknąć! Taka okazja nie zdarza się często! 

 

Bezpłatne konsultacje z ekspertami są skierowane zarówno do osób, które dopiero myślą o założeniu firmy, jak i do aktywnych przedsiębiorców!

Kiedy? 23 listopada 2023, czwartek

Gdzie? Pałac W Rybnej Tarnowskie Góry, ul. Powstańców Warszawskich 83

Godziny? 11:00 – 18:00 

Jak się zapisać? Wejdź na stronę: https://www.tgdlabiznesu.pl/ 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.