Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Gminny Program Rewitalizacji Miasta: konsultacje

Drukuj stronę
Drukuj

Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry ogłasza konsultacje społeczne z mieszkańcami, lokalnymi partnerami społecznymi i gospodarczymi w szczególności z organizacjami pozarządowymi i przedsiębiorcami działającymi na terenie Miasta Tarnowskie Góry w sprawie opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Tarnowskie Góry na lata 2023-2030. W ramach konsultacji można zgłaszać wszystkie uwagi w tym propozycje, które dotyczą przedsięwzięć rewitalizacyjnych. Konsultacje potrwają od 8 do 30 września.

Konsultacje społeczne będą prowadzone w formie pisemnej  w siedzibie Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach w pokoju numer 77 w budynku przy ul. Sienkiewicza 2 oraz w formie elektronicznej na adres e-mail: fundusze@um.tgory.pl poprzez złożenie poniższych dokumentów:

  1. formularz zgłaszania uwag,
  2. ankietę, 
  3. zgłoszenie propozycji przedsięwzięcia wykorzystując formularz: „karta projektu przedsięwzięcia”. 

Zarządzenie wraz z dokumentami.

Jednocześnie w ramach konsultacji zapraszamy na spotkanie warsztatowe, które obędzie się we wtorek 26 września o godz. 17.00 w Sali Sesyjnej Ratusza.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.