Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Śrybne Gwarki rozdane!

Drukuj stronę
Drukuj

Śrybne Gwarki, czyli nagrody Burmistrza Tarnowskich Gór dla wyróżniających się firm z terenu miasta powędrowały do Tomasza Piekarskiego, założyciela firmy Strong PC oraz przedstawicieli Centralnego Biura Konstrukcji Kotłów SA i spółki Transcomplex Service.

Nagrody wręczono w Pałacu w Rybnej, gdzie w sobotę odbyła się coroczna gala Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach.

Firma Strong-PC to oczywiście branża IT. Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów SA jest obecne w tarnogórskim biznesie od ponad 75 lat. Z kolei spółka Transcomplex zajmuje się m.in. specjalistycznym transportem pasz, prowadzi też stacje kontroli pojazdów.

– Wielkie brawa dla Państwa! Życzę dalszego stabilnego rozwoju i wielu kolejnych sukcesów – powiedział wręczając statuetki burmistrz Arkadiusz Czech.

Złotą honorową odznakę dla osób spoza izby, za współpracę i partnerstwo Prezydium Rady IPH jednogłośnie przyznało Bartoszowi Skawińskiemu, Zastępcy Burmistrza Tarnowskich Gór ds. Gospodarczych.

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.