Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

SIM Śląsk Lasowice: umowa na budowę podpisana! Trwa nabór wniosków na mieszkania!

Drukuj stronę
Drukuj

122 mieszkania w czterech budynkach w Lasowicach będą gotowe w 2025 roku. Dziś Alina Wadoń, prezes SIM Śląsk, podpisała umowę z Piotrem Góralczykiem, prezesem firmy Riser z Jaworzna na wybudowanie domów z mieszkaniami na wynajem w Tarnowskich Górach. Koszt: blisko 49 mln zł.

Przypominamy, że do 31 maja trwa nabór wniosków o wynajem mieszkań z dojściem do własności w budynkach budowanych przez SIM Śląsk w Lasowicach.

Druki wniosku wraz z wymaganymi załącznikami dostępne są do pobrania tutaj , a także w formie papierowej w Urzędzie Miejskim w Tarnowskich Górach (pokój 18 oraz w Punkcie Informacyjnym na parterze budynku przy ul. Sienkiewicza 2).

Szczegółowe informacje dotyczące wszelkich formalności związanych z naborem dostępne są na stronie internetowej inwestora: www.sim-slask.pl.

Informacji na temat naboru udziela również Wydział Gospodarki Lokalowej Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach ul. Sienkiewicza 2 pokój nr 19 pod numerem telefonu +48 32 39 33 660.

Dodatkowo, w dniach 8-9 maja 2023 pracownik spółki SIM Śląsk będzie do Państwa dyspozycji w Urzędzie Miasta Tarnowskie Góry przy ul. Sienkiewicza 2 w godzinach otwarcia urzędu.

Przypominamy, że w ramach inwestycji przy ul. gen. W. Andersa w Lasowicach wybudowane będą 3 budynki mieszkalne: 1 budynek czterokondygnacyjny bez garażu podziemnego, 2 budynki sześciokondygnacyjne z garażami podziemnymi.

W budynkach będą zlokalizowane 122 lokale mieszkalne o powierzchni użytkowej od 37,82 m2 do 68,56 m2, 122 komórki lokatorskie, 56 miejsc postojowych w garażach podziemnych, 127 miejsc postojowych naziemnych.

Przedmiotem naboru są 122 lokale mieszkalne w tym:

–        32 typu M1 (jednopokojowe),

–        32 typu M2 (dwupokojowe),

–        58 typu M3 (trzypokojowe).

Wypełnione i podpisane wnioski wraz z niezbędnymi załącznikami należy złożyć osobiście (zalecane) w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach ul. Sienkiewicza 2 pokój nr 1 albo złożyć za pośrednictwem platformy ePUAP począwszy od 10 maja 2023 r. od godziny 7:30; przesłać pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach ul. Rynek 4, 42-600 Tarnowskie Góry z dopiskiem „nabór wniosków ul. gen. W. Andersa” (liczy się data stempla pocztowego).

Przypominamy, że nabycie na własność lokalu może nastąpić po 15 latach od podpisania umowy najmu.

Wszystkie dokumenty do pobrania znaleźć można tutaj.

Galeria

SIM Śląsk Lasowice – spotkania z mieszkańcami

 

SIM Śląsk – Lasowice: są chętni do budowy mieszkań

 

SIM Śląsk w Lasowicach: znamy zasady przyznawania mieszkań

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.