Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

TOTU świętuje 20 lat

Drukuj stronę
Drukuj

Sensem ludzkiego istnienia jest droga, a nie cel zamykający wędrówkę. TOTU taką drogę wskazuje od 20 lat – mówił Burmistrz Arkadiusz Czech przy okazji 20-lecia powstania Tarnogórskiego Ośrodka Terapii Uzależnień.

TOTU, czyli Tarnogórski Ośrodek Terapii Uzależnień, Profilaktyki i Pomocy Psychologicznej SPZOZ świętuje dziś 20-lecie. TOTU zapewnia opiekę psychiatryczną, leczy uzależnienia, nerwice.

Znajdują się tu: poradnia zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży, oddział dzienny terapii uzależnień od alkoholu, Punkt Informacyjno-Konsultacyjny dla Osób Uzależnionych i Współuzależnionych od Alkoholu i Substancji Psychoaktywnych, Świetlica Socjoterapeutyczna.

Całej wspaniałej Kadrze TOTU życzymy kolejnych dobrych lat!

Rocznica zorganizowana w Tarnogórskim Centrum Kultury została połączona z konferencją naukową pt. „Tożsamość jako wewnętrzne centrum organizacji zdrowia psychicznego i życia w trzeźwości – śląska tożsamość: zasób czy balast w procesie zdrowienia?”.

Konferencja jest inauguracją Festiwalu Afirmacji Żyć mocniej, który potrwa w TCK od 22 do 26 listopada.

Więcej szczegółów:

 

 

Festiwal Żyć Mocniej 2022

Galeria

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.