Tarnowskie Góry - Oficjalny serwis informacyjny

Biuletyn Informacji Publicznej Ważne adresy Tłumacz Migam

Menu główne

Drogi rowerowe: Opolska z asfaltem

Drukuj stronę
Drukuj

Kolejny odcinek drogi rowerowej przy ulicy Opolskiej wyasfaltowany! Na odcinku od wjazdu do jednostki wojskowej aż do ulicy Zagórskiej dziś powinna pojawić nowa nawierzchnia.

W tle roboty na drodze rowerowej wzdłuż ul. opolskiej przy budynku jednostki wojskowej. Wlec i ubijarka w trakcie prac. W lewym górnym rogu na żółtym tle herb miasta i logo I love Tarnowskie Góry. W prawym dolnym rogu tekst: Trasy rowerowe: ul. opolska z asfaltem.
Asfalt na kilkuset układają do rana budowlańcy. Wcześniej nawierzchnię położono na odcinku od skrzyżowania z ul. Opatowicką, jeszcze wcześniej do ronda przy sądzie. Na miejscu działa już w części nowa sygnalizacja świetlna dla pieszych i rowerzystów. Przypominamy, że w międzyczasie prace trwają również w Starych Tarnowicach oraz przy budowie tunelu przy ul. Częstochowskiej.
Wszystkie wymienione odcinki rowerowe powstają w ramach inwestycji przewidującej budowę centrum przesiadkowego, tunelu i ponad 25 km tras rowerowych.

Galeria

Trasy rowerowe – postępy przy Opolskiej

 

Trasy rowerowe: tunel nabiera kształtów

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.